Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

CZGEEN-

3d písmena

 
O nás
Výroba
Dílna
Materiály
Patentovaný způsob osvětlení
realizace
Spolupráce
Kontakt
 

Patentovaný systém osvětlení 3D reklamy

 

Naše společnost není pouze výrobcem 3D písmen, neustále tuto technologii zdokonalujeme, z tohoto vývoje vzniklo několik zásadních vylepšení, které máme chráněny jako užitné vzory na Úřadu průmyslového vlastnictví.

1) Patentované podsvícení 3D písmen z XPS bez použití distančních trnů

Výhody tohoto typu osvětlení jsou: velmi zajímavá cena, vysoký efekt tohoto osvětlení, žádné narušení fasády (na několika místech bylo památkáři povoleno instalovat tento systém osvětlení právě kvůli nenarušení fasády)

Zobrazit patent


2) Patentovaný systém uchycení 3D písmen

Tento systém jsme vyvinuli kvůli kvalitě spojení písmene s podkladem. Díky našemu systému není třeba spotřebovávat velké množství lepidla ani lepit písmo plošně. Písmeno o velikosti 50cm stačí přichytit na 3-4 bodech a garantujeme, že Vám písmeno neupadne, tak jak vidíte na mnoha fasádách. Na tento systém uchycení Vám poshytneme záruku 36 měsíců, tuto záruku nabízí v ČR pouze naše společnost.

Zobrazit patent


3) Patentovaný systém spojení dílů

Z XPS se dají vyrobit i velká písmena a loga (viz. reference - Česko vaří s Pohlreichem živě - výška loga 2400mm)
Rovný řez nemá dostatečnou plochu na slepení, u našeho systému se plocha spoje zvyšuje několikanásobně, proto i velmi velká písmena dokážeme spojit bez obav z rozpadnutí.

Zobrazit patent

 

Vzhledem k tomu, že se u nás celkem běžně porušují chráněné vynálezy upozorňujeme každého, který poruší naše užitné vzory, bude předán našemu právnímu zástupci k domáhání se ochrany těchto užitných vzorů.

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 - 2023 - www.WEGA.cz   |   Všechna práva vyhrazena!

Facebook 3D-pismena.czGoogle+ 3D-pismena.cz